Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 23:03

"Інноватика в сучасній освіті" - 11-та міжнародна виставка

Бібліотекарі району на одинадцятій міжнародній виставці

«Інноватика в сучасній освіті»

22-24 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України .

З метою підвищення професійного рівня та ознайомлення з новим поколінням сучасних засобів навчання виставку відвідали: методист РМЦ Наталія Пучкова та бібліотекарі закладів освіти району – Наталія Хлинова (Боярський академічний ліцей «Престиж»), Олена Липчак (Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Наталія Воробей (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Валентина Чернова (Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Ніна Сердюк (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Елла Кодегріб (Новосілківський академічний ліцей «Ерудит», Валентина Бараболько (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Людмила Савченко (Ліцей №1 с. Петропавлівська Бощагівка).

Бібліотекарі району ознайомились із експозицією Одинадцятої міжнародної виставки та взяли участь у дискусійній панелі «Цифрові й друковані засоби в освітньому середовищі школи», прослухали доповідачів – авторів та розробників електронних підручників: Круглову Вікторію Володимирівну, провідного редактора видавництва «Ранок»; Корнієнко Марину Михайлівну, заступника директора видавництва «Ранок»; Керея Євгенія Леонідовича, керівника відділу «Електронні книги» видавництва «Ранок»; Терзієва Віталія Сергійовича, креативного директора відділу Е-РАНОК.

Учасники дискусії активно виявляли інтерес до питань, які обговорювались, зокрема, про переваги і вразливі сторони використання електронного підручника в освітньому процесі, про оптимальне поєднання традиційних і новітніх технологій тощо, загалом позитивно оцінили роботу виставки. По закінченню учасники дискусії отримали подарунки і сертифікати.

Переглядів: 321 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »