Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 17:05

Конкурс авторських віршів: «Юне слово»

Чотири роки поспіль у навчальному закладі в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання шкільним бібліотекарем Липчак О.В. проводиться конкурс авторських віршів: «Юне слово». Мета конкурсу – з дитинства надавати більше уваги  талановитим і творчим дітям, розвивати їхні здібності. І тоді, дитяча душа заспіває, забри­нить струнами серця, але за однієї умови: дорослі неодмінно мають впізнати дар Божий і всіма силами сприяти його розвитку.

Цьогоріч на літературне змагання свої роботи подали близько 24 учасників. Це учні 5-11 класів.

Юні таланти представили на розсуд журі у складі: Борзенець І.В. - заступника директора з НВР; учителів  української мови та літератури  - Сивенко О.Д., Морської Т.В.; Луців В.М.- секретаря навчального закладу, вірші у таких номінаціях: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!», «Сенс життя», «Вічні почуття», «Пейзажна лірика», «Сімейні цінності».

Виступи учасників оцінювались  за критеріями: майстерність виконання  (донесення ідеї  та змісту авторського твору); сценічна культура читця (манера читання, дикція, одяг); власне творче обличчя.

Організатори  і члени журі відзначили, що в цьму році значно зріс творчий та  естетичний рівень конкурсантів,  вміння виступати перед аудиторією.                                     Кожен вірш – то неповторні образи, своєрідне світобачення, філософське осмислення буття. Без перебільшення, — багатьом творам могли б позаздрити й маститі поети.

Юні автори  роблять  спроби оригінально мислити, шукати свої образи, власний стиль, та врешті-решт самих себе…

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та солодкими призами.
Більше фото - http://biblioteka1.at.ua/photo/konkurs_avtorskogo_vvirsha/6

Переглядів: 412 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0