Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 16:10

Конкурс авторського вірша «Юне слово»

15 квітня у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у  Боярській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 бібліотекарем Липчак О.В. був проведений традиційний конкурс авторського вірша «Юне слово» серед учнів 5-11 класів.

Ось уже п’ятий  рік поспіль юні поети діляться своєю творчістю з глядачами, вчителями, справжніми поціновувачами свого таланту.  У цьому році  учасники конкурсу були представлені у таких номінаціях: «Пейзажна лірика», «Брати наші менші», «Сім’я - фортеця моя»,  «Наша мова веселкова», «Дитинства чарівна країна»,  «Боярка - славне місто», «Україно, нене моя!», «Вогненне слово Кобзаря», «Вічні почуття». Трепетно і ніжно, з почуттям вдячності і любові  пишуть конкурсанти про рідний край, мінливі картини природи, про чарівне своєю неповторністю дитинство, сімейні цінності; присвячують вірші подіям, які відбулися на Майдані, Героям Небесної сотні, щиро вірять в світле майбутнє країни.

Із року в рік зростає майстерність юних талантів, з’являються нові номінації, нові учасники. У цьому році своє бажання стати учасниками конкурсу висловили  учні 3-А класу. До авторитетного складу журі ввійшли вчителі української мови та літератури: Сивенко О.Д., Ярошенко П.О., Біленко Л.Д., які високо оцінили художній зміст віршів,  виконавську майстерність (інтонацію, виразність читання, емоційність) учасників конкурсу. Членами журі було прийнято безпрецендентне рішення: всіх учасників нагородити призовими місцями та грамотами.

Хочеться вірити, що інтерес до конкурсу буде тривати і надалі.

Переглядів: 557 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »