Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 17:05

Конкурс читців поезії Шевченко

Стало уже доброю традицією у нашій школі у березні проводити конкурс Шевченківської поезії, присвячений вшануванню пам’яті Великого Кобзаря. Мета конкурсу - національно-патріотичне виховання; пропаганда творчості великого поета Тараса Шевченка; залучення дітей, учнівської молоді до вивчення, осмислення та сприйняття постаті Кобзаря, його спадщини.

У цьому році Шевченківські читання проходили у таких номінаціях: конкурс на краще читання творів Тараса Шевченка та  інсценізація творів Тараса Шевченка.
       У конкурсі брали участь учні 5-11 класів. Оцінювали конкурсантів за такими критеріями, як виразне читання, акторська гра, естетичність декламування.

Конкурс був переповнений ліричною атмосферою: по-особливому звучала поезія Кобзаря, проникала в душі і серця учнів. Кожен з учасників знайшов такі вірші поета, які найбільше захопили, схвилювали. Вражала емоційність, схвильованість, з якою декламувалась поезія. Кожен ніби поринув думками у ті часи, оспівані великим генієм українського народу. Відчувалось, що вірші Великого Кобзаря не залишили байдужими усіх присутніх.

Серед юних аматорів сцени журі відзначили нагородою Гран- прі учнів 6-Б  і 8-Б класів за  оригінальні  інсценізації творів  Тараса Шевченка: «Тополя» і «Наймичка».  Переможці конкурсу нагороджені грамотами.
Більше фото - http://biblioteka1.at.ua/photo/konkurs_chitciv_poeziji_shevchenka/7

Переглядів: 794 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »