Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 18:04

Літературно-музична композиція "Наймичка"

4 березня 2016 року у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання та з нагоди дня народження Великого Кобзаря учні 9-Б класу Боярської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 разом із бібліотекарем Липчак О.В. підготували   літературно-музичну композицію «Наймичка» (за мотивами однойменного твору Т.Г.Шевченка).    Ця композиція була представлена у міському відбірковому турі у рамках Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т.Г.Шевченка «Живе слово Кобзаря».

Талановита гра юних акторів, гарні декорації, натхненні рядки віршів Т.Г.Шевченка, які лунали у залі, полонили серця і душі глядачів.   Творчий колектив під керівництвом Липчак О.В. посів І-е місце.  9 березня у приміщенні Боярського будинку культури перший заступник міського голови Валерій Шульга привітав глядачів з річницею від дня народження Т.Г. Шевченка, нагородив переможців і учасників конкурсу  грамотами міського голови, також відзначив наставників, які підготували кращих читців.

На завершення відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

З літературно-музичною композицією учні 9-Б класу виступили й у районному відбірковому турі конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка,   який  відбувся у приміщенні районного  будинку культури с. Новосілки.

Значення творів Шевченка важко переоцінити, вони стають  основою для побудови української нації, її майбутнього розвитку та відновлення.  Подібні заходи допомагають учнівській молоді  ще глибше ознайомитися з творчістю Кобзаря, осягнути її глибинний, актуальний впродовж століть зміст.

Переглядів: 427 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »