Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 17:01

До Міжнародного Дня дитячої книги

у шкільній бібліотеці організовано

книжкову  виставку

"Казка - це те золото, що блищить вогником в дитячих оченятах"

На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися. Вона вчиться ходити, говорити, пізнає навколишній світ. ЇЇ вчать сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга.

Книга! Вона поруч із самого народження. Перші казки, вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає нам про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

Одним із  найулюбленіших  казкарів  усіх часів і народів визнаний Ганс Крістіан Андерсен (1805–1875 рр.), автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих: «Снігова королева», «Гидке каченя», «Кресало» та інших. Його казки перекладені більш ніж 150 мовами світу, вони стали основою для численних екранізацій, мультфільмів, балетів. В день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги відзначається Міжнародний день дитячої книги.

Святкування Міжнародного дня дитячої книги є наглядний показник того, що книга, яка створена саме для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці.

Переглядів: 170 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2021  »