Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 17:38

Всеукраїнський місячник бібліотек "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку"

Звіт про заходи до 100-річчя від дня народження

В.О.Сухомлинського

у бібліотеці Боярської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Згідно наказу «Про заходи з відзначення 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського у закладах освіти Києво-Святошинського району» та з метою вшанування пам’яті видатного українського педагога-гуманіста В.О. Сухомлинського у бібліотеці Боярської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 було організовано і проведено ряд заходів.

План заходів до Всеукраїнського місячника бібліотек

«Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку»

(до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського)

Назва заходів

Фотовиставка «Людина починається з добра»

Всі класи

Бажанова О.А.

Книжково-ілюстративна виставка до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського «Нова доба освіти за ідеями В.О. Сухомлинського»

Всі класи

Липчак О.В.

Оновлення куточка читача біографічною довідкою та новими матеріалами з досвіду творчої реалізації педагогічних ідей В.О. Сухомлинського.

У приміщенні

бібліотеки

Липчак О.В.

Єдиний урок доброти : «Людина починається з добра»

5-і класи

Липчак О.В., класні керівники

Участь у районному етапі конкурсу читців «Сила слова» у рамках мистецького фестивалю імені Івана Коваленка.

8-В,

5-Б

Результати проведення

Всеукраїнського місячника бібліотек

висвітлити на сайті бібліотеки

Бажанова О.А.

Директор школи Мелашенко К.М.

Бібліотекар Липчак О.В.

ФОТОВИСТАВКА : "ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ з ДОБРА"

У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку» (до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського) бібліотекарем Липчак О.В. була організована фотовиставка «Людина починається з добра». В експозиції виставки представлені світлини учнів школи, що випромінюють добро і позитивні емоції, а також влучні висловлювання Василя Сухомлинського про сім’ю, добро, родинні зв’язки, які заставляють замислитися і направляють на вірний шлях у вихованні дітей.

Книжково-ілюстративна виставка до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

"Нова доба освіти за ідеями В.О. Сухомлинського"

У приміщенні бібліотеки була організована книжково-ілюстративна виставка «Нова доба освіти за ідеями В.О. Сухомлинського», на якій представлена культурна спадщина безцінних педагогічних ідей українського педагога, публіциста, письменника, поета Василя Олександровича Сухомлинського (1918-1970). В. О. Сухоминський написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей. Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури в середній школі тощо.

Оновлений КУТОЧОК ЧИТАЧА

У куточку читача розміщена інформація про Василя Олександровича Сухомлинського – заслуженого вчителя України, лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ століття. Велика, самобутня спадщина вченого з плином часу привертає все більше і більше уваги.

Участь у районному етапі

конкурсу читців «Сила слова»

у рамках мистецького фестивалю імені Івана Коваленка.

27 жовтня 2018 року в Боярському будинку культури в рамках молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова» – 2018, у якому взяли участь 11 навчальних закладів та 55 конкурсантів. У юнацькій віковій категорії (13 – 14 років) І і ІІ місця зайняли учениці 8-В класу Демченко Надія і Войтюшенко Карина відповідно. Дівчата відвідують бібліотечний гурток «Живи, книго!», керівником якого є завідуюча бібліотекою БЗОШ І-ІІІ ст.№1 Липчак О.В.

Переглядів: 490 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »