Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 23:03

Вшанування пам’яті великого Кобзаря

Святкування 207 річниці з дня народження  Т.Г.Шевченка.

9.03.2021 р.

З метою гідного вшанування пам’яті великого Кобзаря і популяризації його літературної та мистецької спадщини 9 березня 2021 року, у Національний Шевченківський день, у бібліотеці Боярської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №1 були  проведені  заходи, що покликані виховати любов і повагу до літературної творчості, яку залишив поет. А саме: голосні читання поезії Т.Г. Шевченка «Слухайте безсмертний голос Тараса» серед учнів 3-В і 2-В класів; оформлена книжкова виставка «Живе слово Кобзаря»;  поновлена інформація у куточку читача, яка  висвітлює життєвий та творчий шлях письменника.

Вихованці бібліотечного гуртка «Живи, книго!» взяли участь у  мітингу біля єдиного у нашій громаді пам’ятника Т.Шевченку,  який відбувся з ініціативи управління культури молоді та спорту Боярської міської ради та КЗ «Культурно-мистецький центр».

Читаючи твори Шевченка, діти ставили живі квіти до підніжжя пам’ятника на знак глибокої пошани до українського генія.

Навіть ідучи за обрій, поети залишають своїм нащадкам вірші. Через них можна спілкуватися з геніями, чути їхні поради, вчитися приймати мудрі та виважені рішення.

«Читайте Шевченка,– закликала присутніх директорка  Боярської ЗОШ І-ІІІ  ступенів  № 1 Катерина Мелашенко. – Він нам уже все сказав, давайте будемо учитися у нього».

Отриманий у ході святкування річниці  Т.Г.Шевченка досвід популяризації його творів стане ще однією сходинкою увічнення пам’яті геніального українця. Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».

Переглядів: 224 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2021  »